المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : رسالة الى الشيعة ..

حارسة لاقصى
24-09-2013, 12:57 PM
لا اله الا الله محمد رسول الله ..
بسم الله والحمد لله والصلاة والسلام على رسول الله وعلى آله وصحبه ومن والاه..
السلام عليكم ورحمة الله تعالى وبركاته ..
يا أيها الشيعة :
أمس الاثنين ولله الحمد كنت صائمة على سنة الحبيب لكني أحسست بحزن كبير عندما رأيت أحد القنوات تسب صحابة رسول الله صلى الله عليه وسلم ، فقلت لا حول ولا قوة إلا بالله العلي العظيم ..
ألهذا وصل الحال بنا ؟؟..
ما هذا ؟؟
لقد وضعتم هذه الجملة :
أين علماؤكم ايها العمرية ؟؟..
ما هذا يا أنصار أهل البيت ؟؟..
إنني انا ايضا من ال البيت من آل سيدنا جعفر الطيار ابن ابي طالب ..
أبهذا تستقبلون رسول الله محمد ابن عبد الله وال البيت عليهم الصلاة والسلام ؟؟..
ابهذا ترضون علي ابن ابي طالب وكل آل البيت الكرام ؟؟..
ليس هكذا يكون الحال ؟؟..
بل هذا هو الحل والحال الصحيح تفضلوا : بالنسبة للفتنة التي حدثت بين سيدنا الحسين رضي الله عنه ويزيد وقانا الله شرها، ومقتل الحسين ليس مسؤولاً عنه يزيد، فلو قلنا إن يزيد كان مسؤولاً عن مقتل الحسين، فإذا لحملنا سيدنا علي كذلك مسؤولية مقتل الزبير بن العوام التي أمه صفية بنت عبد المطلب عمة النبي صلى الله عليه وسلم فقد قتله عمرو بن جرموز، وكان مع سيدنا علي.

هنا أنقل حوار من كتاب الإمام علي قدوة وأسوة - للمدرسي. تبين أن سيدنا علي لم يأمر بن جرموز بقتل الزبير.

"قال طلحة: أَلَّبت الناس على عثمان.

فقال علي: يومئذ يوفيهم اللـه دينهم الحق ويعلمون أن اللـه هو الحق المبين. يا طلحة تطلب بدم عثمان؟ فلعن اللـه قتلة عثمان، يا طلحة جئت بعرس رسول اللـه صلى الله عليه وسلم تقاتل بها، وخبَّأت عرسك، أما بايعتني؟".

ثم ذكَّر الإمام الزبير ببعض المواقف مع رسول اللـه صلى الله عليه وسلم، فاعتزل المعركة، ولما اعتزل الزبير الحرب وتوجه تلقاء المدينة، تبعه ابن جرموز فغدر به، وعاد بسيفه ولأمة حربه إلى الإمام فأخذ الإمام يقلِّب السيف ويقول: "سيف طالما كشف به الكرب عن وجه رسول اللـه صلى الله عليه وسلم"!

فقال ابن جرموز: الجائزة يا أمير المؤمنين، فقال: إني سمعت رسول اللـه صلى الله عليه وسلم يقول: «بشر قاتل ابن صفيه (الزبير) بالنار»!

ثم خرج ابن جرموز على عليِّ مع أهل النهروان فقتله معهم فيمن قتل.

ابن جرموز قتل الزبير ليس بأمر من سيدنا علي، وكذلك الحسين لم يقتل بأمر من يزيد؛ بل إن يزيد بن معاوية لم يكن يريد قتل الحسين. هذا كما ورد في كتبكم على لسان الإمام علي بن الحسن رضي الله عنه. كتاب الاحتجاج.

احتجاج علي بن الحسين زين العابدين على يزيد بن معاوية، لما أدخل عليه روت ثقات الرواة، ثم قال له علي بن الحسين عليه السلام: يا يزيد بلغني أنك تريد قتلي؛ فإن كنت لا بد قاتلي، فوجه مع هؤلاء النسوة من يؤديهن إلى حرم رسول الله صلى الله عليه وآله. فقال له يزيد لعنه الله: لا يؤديهن غيرك، لعن الله ابن مرجانة، فو الله ما أمرته بقتل أبيك، ولو كنت متولياً لقتاله ما قتلته، ثم أحسن جائزته وحمله والنساء إلى المدينة.

فإذاً يزيد لم يأمر ولم يريد مقتل الحسين مثلما لم يأمر ولم يرد سيدنا علي مقتل الزبير فالذي قتل الزبير عمرو بن جرموز شيعي، والذي قتل الحسين شيعي شمر بن ذي الجوشن، وشبث بن ربعي شيعي أيضاً.

بل الشيعة سبب البلاء، فقد كاتبوا الحسين للقدوم إليهم، ثم خذلوا الحسين، وما روي عن خذلان الشيعة للحسين.

أخرج (الحسين) إلى الناس كتاباً فيه: "أمّا بعد: فقد أتانا خبر فظيع، قتل مسلم بن عقيل وهانئ بن عروة وعبد الله بن يقطر، وقد خذلنا شيعتنا، فمن أحبّ منكم الانصراف فلينصرف في غير حرجِ، فليس عليه ذمام. أعلام الورى.

دعاء الامام الحسين رضي الله عنه على الشيعة:

لقد دعا الامام الحسين رضي الله عنه على شيعته قائلاً: "اللهم إن متعتهم إلى حين ففرقهم فرقاً (أي شيعاً وأحزاباً) واجعلهم طرائق قدداً، ولا ترض الولاة عنهم أبداً، فإنهم دعونا لينصرونا، ثم عدوا علينا فقتلونا" [الإرشاد للمفيد 241، أعلام الورى للطبرسي 949، كشف الغمة].

قاتل الحسين شمر بن ذي الجوشن الشيعي:

شمر بن ذي الجوشن، واسمه شرحبيل بن قرط الضبابي الكلابي، أبو السابغة، من كبار قتلة ومبغضي الحسين عليه السّلام، كان في أول أمره من ذوي الرّئاسة في هوازن موصوفاً بالشجاعة وشهد يوم صفين مع عليّ عليه السّلام، سمعه أبو إسحاق السبيعي يقول بعد الصلاة: اللهمّ إنك تعلم أني شريف فاغفر لي! فقال له: كيف يغفر الله لك وقد أعنت على قتل ابن رسول الله؟! فقال: ويحك كيف نصنع، إن أُمراءنا هؤلاء أمرونا بأمرٍ فلم نخالفهم! ولو خالفناهم كنّا شرّاً من هذه الحُمر. ثمّ إنه لمّا قام المختار طلب الشمر، فخرج من الكوفة وسار إلى الكلتانية - قرية من قرى خوزستان - ففَجَأه جمع من رجال المختار، فبرز لهم الشمر قبل أن يتمكّن من لبس ثيابه فطاعنهم قليلاً وتمكّن منه أبو عَمرة فقتله وأُلقيت جثته للكلاب [الكامل في التاريخ 92:4، ميزان الاعتدال 449:1، لسان الميزان 152:3، جمهرة الأنساب 72، سفينة البحار 714:1، الأعلام 175:3 ـ 176، ابن الأثير 4/ 55 - البداية والنهاية 7/ 270].

هنا شعر لأحد الشيعة الخونة الذين قتلوا الحسين رضي الله عنه:

وقال زحر بن قيس الشيعي:

فصلى الإله على أحمد *** رسول المليك تمام النعم‏

رسول نبي ومن بعده‏ *** خليفتنا القائم المدعم‏

عنيت علياً وصي النبي‏ *** يجالد عنه غواة الامم

وزحر هذا شهد مع علي الجمل وصفين كما شهد صفين معه شبث بن ربعي وشمر بن ذي الجوشن الضبابي ثم حاربوا الحسين عليه السلام يوم كربلاء فكانت لهم خاتمة سوء، نعوذ بالله من سوء الخاتمة [في رحاب أئمة اهل ‏البيت(ع) السيد محسن الامين الحسيني العاملي].

شبث (شيث) بن ربعي:

كاتب الحسين (عليه السلام)، وطلب منه القدوم إلى الكوفة وكان من المحاربين، ولقد خاطبه الحسين (عليه السلام) يوم عاشوراء فنادى: يا شبث بن ربعي، ويا حجار بن أبجر، ويا قيس بن الأشعث، ويا يزيد بن الحارث، ألم تكتبوا لي أن أينعت الثمار واخضر الجناب، وإنما تقدم على جند لك مجندة ... إلخ [ذكره الشيخ المفيد في الإرشاد في أواسط (فصل وكان خروج مسلم ابن عقيل - رحمة الله عليه - بالكوفة يوم الثلاثاء].

وأضيف أن شبث من الذين ثاروا على الخليفة عثمان بن عفان

زينب وتحميلها الشيعة ما حدث:

خطبة زينب بنت علي بن أبي طالب، يقول الإمام زين العابدين عليه السلام: "إن هؤلاء يبكون علينا؛ فمن قتلنا غيرهم"، وخطبة زينب بنت علي بن أبي طالب بحضرة أهل الكوفة ... في ذلك اليوم تقريعاً لهم وتأنيباً، عن حذيم بن شريك الأسدي قال: لما أتي علي بن الحسين زين العابدين بالنسوة من كربلاء، وكان مريضاً، وإذا نساء أهل الكوفة ينتدبن مشققات الجيوب، والرجال معهن يبكون. فقال زين العابدين عليه السلام - بصوت ضئيل وقد نهكته العلة -: إن هؤلاء يبكون علينا فمن قتلنا غيرهم، فأومت زينب بنت علي بن أبي طالب عليهما السلام إلى الناس بالسكوت. قال حذيم الاسدي: لم أر والله خفرة قط أنطق منها، كأنها تنطق وتفرغ على لسان علي عليه السلام، وقد أشارت إلى الناس بأن أنصتوا فارتدت الأنفاس، وسكنت الأجراس، ثم قالت - بعد حمد الله تعالى والصلاة على رسوله صلى الله عليه وآله -: أما بعد. يا أهل الكوفة يا أهل الختل والغدر والخذل، ألا فلا رقأت العبرة، ولا هدأت الزفرة، إنما مثلكم كمثل التي نقضت غزلها من بعد قوة أنكاثاً، تتخذون أيمانكم دخلاً بينكم، هل فيكم إلا الصلف والعجب، والشنف والكذب، وملق الإماء، وغمز الأعداء، أو كمرعى على دمنة، أو كفضة على ملحودة؟! ألا بئس ما قدمت لكم أنفسكم أن سخط الله عليكم، وفي العذاب أنتم خالدون، أتبكون أخي؟! أجل والله فابكوا فإنكم أحرى بالبكاء فابكوا كثيراً، واضحكوا قليلاً، فقد أبليتم بعارها، ومنيتم بشنارها، ولن ترحضوا أبداً، وأنى ترحضون قتل سليل خاتم النبوة ومعدن الرسالة، وسيد شباب أهل الجنة، وملاذ حربكم، ومعاذ حزبكم، ومقر سلمكم، وأسى كلمكم، ومفزع نازلتكم، والمرجع إليه عند مقاتلتكم، ومدرة حججكم، ومنار محجتكم، ألا ساء ما قدمت لكم أنفسكم، وساء ما تزرون ليوم بعثكم، فتعساً تعساً! ونكساً نكساً! لقد خاب السعي، وتبت الأيدي، وخسرت الصفة، وبؤتم بغضب من الله، وضربت عليكم الذلة والمسكنة، أتدرون ويلكم أي كبد لمحمد صلى الله عليه وآله فرثتم؟! وأي عهد نكثتم؟! وأي كريمة له أبرزتم؟! وأي حرمة له هتكتم؟! وأي دم له سفكتم؟! لقد جئتم شيئا إداً تكاد السماوات يتفطرن منه وتنشق الأرض وتخر الجبال هدا! لقد جئتم بها شوهاء صلعاء، عنقاء، سوداء، فقماء خرقاء، كطلاع الارض، أو ملء السماء.

الإمام علي بن الحسين زين العابدين رحمه الله وموقفه من الشيعة:

وأما علي بن الحسين الملقب بزين العابدين فأبان عوارهم، وأظهر عارهم، وكشف من حقيقتهم فقال: "إن اليهود أحبوا عزيراً حتى قالوا فيه ما قالوا، فلا عزير منهم ولا هم من عزير، وإن النصارى أحبوا عيسى حتى قالوا فيه ما قالوا، فلا عيسى منهم ولا هم من عيسى، وأنا على سنة من ذلك، إن قوماً من شيعتنا سيحبونا حتى يقولوا فينا ما قالت اليهود في عزير، وما قالت النصارى في عيسى، فلا هم منا ولا نحن منهم.

هذا، وشيعته خذلوه وتركوه، ولم يبق منهم إلا الخمسة كالرواية التي رويناها قبل، وأيضاً ما رواه فضل بن شاذان ["رجال الكشي" ص107].

أو ثلاثة كما ذكر جعفر بن الباقر أنه قال: ارتد الناس بعد قتل الحسين إلا ثلاثة، أبو خالد الكابلي ويحيى بن أم الطويل وجبير بن مطعم، وروى يونس بن حمزة مثله وزاد فيه: وجابر بن عبد الله الأنصاري" ["رجال الكشي" ص113].

الإمام الباقر وابنه الصادق رحمهما الله ويأسهما من الشيعة:

وأما محمد الباقر فكان يائساً من الشيعة إلى حد حتى قال: "لو كان الناس كلهم لنا شيعة لكان ثلاثة أرباعهم لنا شكاكاً والربع الآخر أحمق" ["رجال الكشي" ص179].

ويشير جعفر أنه لم يكن لأبيه الباقر مخلصون من الشيعة إلا أربعة أو خمسة كما روى:

إذا أراد الله بهم سوء صرف بهم عنهم السوء، هم نجوم شيعتي أحياءاً وأمواتاً، يحيون ذكر أبي، بهم يكشف الله كل بدعة، ينفون عن هذا الدين انتحال المبطلين وتأويل الغالين. ثم بكى فقلت: من هم؟ فقال: من عليهم صلوات الله عليهم ورحمته أحياء وأمواتاً بريد العجلي وزرارة وأبو بصير ومحمد بن مسلم" ["رجال الكشي" ص124].

وأما الباقر فكان لا يعتمد حتى ولا على هؤلاء، فكما روي عن هشام بن سالم عن زرارة أنه قال: سألت أبا جعفر عن جوائز العمال؟ فقال: لا بأس به، ثم قال: إنما أراد زرارة أن يبلغ هشاماً أني أحرم أعمال السلطان" ["رجال الكشي" ص140].

ثم وكيف كان هؤلاء؟ فأعرفهم عن جعفر أيضاً، ولقد روى مسمع أنه سمع أبا عبد الله يقول: لعن الله بريداً، لعن الله زرارة" ["رجال الكشي" ص134].

وأما أبو بصير فقالوا: إن الكلاب كان تشغر في وجه أبي بصير" ["رجال الكشي ص155].

وأما جعفر بن الباقر فإنه أظهر شكواه عن شيعته بقوله حيث خاطب: أما والله لو أجد منكم ثلاثة مؤمنين يكتمون حديثي ما استحللت أن أكتمهم حديثاً" ["الأصول من الكافي" ج1 ص496 ط الهند].

ولأجل ذلك قال له أحد مريديه عبد الله بن يعفور كما رواه بنفسه: "قلت لأبي عبد الله عليه السلام: إني أخالط الناس فيكثر عجبي من أقوام لا يتولونكم ويتولون فلاناً وفلاناً لهم أمانة وصدق ووفاء، وأقوام يتولونكم ليس لهم تلك الأمانة ولا الوفاء ولا الصدق" ["الأصول من الكافي" ج1 ص375 ط طهران].

وفوق ذلك كان شكاكاً في القوم كلهم، ولأجل ذلك لم يكن يفتيهم إلا بفتاوى مختلفة حتى لا يفضوها إلى الأعداء والمخالفين كما مر بيانه مفصلاً.

وإنه كان كثيراً ما يقول: "ما وجدت أحداً يقبل وصيتي ويطيع أمري إلا عبد الله بن يعفور" ["رجال الكشي" ص213].

ومرة خاطب شيعته فقال: ما لكم وللناس قد حملتم الناس عليّ؟ إني والله ما وجدت أحداً يطيعني ويأخذ بقولي إلا رجلاً واحداً عبد الله بن يعفور، فإني أمرته وأوصيته بوصية فاتبع أمري وأخذ بقولي" ["الأصول من الكافي" ص215].

الإمام موسى الكاظم ووصفه للشيعة:

وأما ابنه موسى فإنه وصفهم بوصف لا يعرف وصف جامع ومانع لبيان الحقيقة مثله، وبه نتم الكلام، فإنه قال: "لو ميزت شيعتي لم أجدهم إلا واصفة، ولو امتحنتهم لما وجدتهم إلا مرتدين، ولو تمحصتهم لما خلص من الأف واحد، ولو غربلتهم غربلة لم يبق منهم إلا ما كان لي، إنهم طالما اتكئوا على الأرائك، فقالوا: نحن شيعة علي" ["الروضة من الكافي" ج8 ص228].

فهؤلاء هم أهل بيت علي رضي الله عنه، وهذه هي أقوالهم وآراءهم في الذين يدعون أنهم شيعتهم، أتباعهم ومحبوهم وهم يكبّون عليهم الويلات، ويكيلون عليهم اللعنات، ويظهرون للناس حقيقتهم وما يكنون في صدورهم تجاههم، وما أكثر لعناتهم عليهم والبراءة منهم، ولكننا اكتفينا بهذا القدر لأنها كافية لمن أراد التبصر والهداية، كما أننا بيّنّا الحقيقة ما يكنه الشيعة لأهل بيت علي رضي الله عنه ولأهل بيت النبي صلى الله عليه وسلم من كتب القوم أنفسهم، ووضعنا النقاط على الحروف، فهل من عاقل يتعقل؟ وهل من بصير يتبصر؟

إن في ذلك لذكرى لمن كان له قلب أو ألقى السمع وهو شهيد، والله أسأل أن يرينا الحق حقاً ويرزقنا اتباعه، ويرينا الباطل باطلاً ويرزقنا اجتنابه، وهو الهادي إلى سواء السبيل وعليه نتوكل وإليه ننيب.

من قتل الحسين: أهم أهل السنة؟ أم معاوية؟ أم يزيد بن معاوية؟ أم من؟

إن الحقيقة المفاجئة أننا نجد العديد من كتب الشيعة تقرر وتؤكد أن شيعة الحسين هم الذين قتلوا الحسين. فقد قال السيد محسن الأمين: "بايع الحسين عشرون ألفاً من أهل العراق، غدروا به، وخرجوا عليه وبيعته في أعناقهم وقتلوه" [أعيان الشيعة 34:1].

وكانوا تعساً الحسين يناديهم قبل أن يقتلوه: "ألم تكتبوا إلي أن قد أينعت الثمار، وإنما تقدم على جند مجندة؟ تباً لكم أيها الجماعة حين على استصرختمونا والهين، فشحذتم علينا سيفاً كان بأيدينا، وحششتم ناراً أضرمناها علي عدوكم وعدونا، فأصبحتم ألباً أوليائكم وسحقاً، ويداً على أعدائكم. استسرعتم إلى بيعتنا كطيرة الذباب، وتهافتم إلينا كتهافت الفراش ثم نقضتموها سفهاً، بعداً لطواغيت هذه الأمة" [الاحتجاج للطبرسي].

ثم ناداهم الحر بن يزيد، أحد أصحاب الحسين وهو واقف في كربلاء فقال لهم: "أدعوتم هذا العبد الصالح، حتى إذا جاءكم أسلمتموه، ثم عدوتم عليه لتقتلوه فصار كالأسير في أيديكم؟ لا سقاكم الله يوم الظمأ" [الإرشاد للمفيد 234، إعلام الورى بأعلام الهدى 242].

وهنا دعا الحسين على شيعته قائلاً: "اللهم إن متعتهم إلى حين ففرقهم فرقاً (أي شيعاً وأحزاباً) واجعلهم طرائق قدداً، ولا ترض الولاة عنهم أبداً، فإنهم دعونا لينصرونا، ثم عدوا علينا فقتلونا" [الإرشاد للمفيد 241، أعلام الورى للطبرسي 949، كشف الغمة 18:2و38].

ويذكر المؤرخ الشيعي اليعقوبي في تاريخه أنه لما دخل علي بن الحسين الكوفة رأى نساءها يبكين ويصرخن فقال: "هؤلاء يبكين علينا فمن قتلنا؟" أي من قتلنا غيرهم [تاريخ اليعقوبي 235:1]

ولما تنازل الحسن لمعاوية وصالحه، نادى شيعة الحسين الذين قتلوا الحسين وغدروا به قائلاً:" يا أهل الكوفة: ذهلت نفسي عنكم لثلاث: مقتلكم لأبي، وسلبكم ثقلي، وطعنكم في بطني، وإني قد بايعت معاوية فاسمعوا وأطيعوا، فطعنه رجل من بني أسد في فخذه فشقه حتى بلغ العظم [كشف الغمة540، الإرشاد للمفيد190، الفصول المهمة 162، مروج الذهب للمسعودي 431:1].

فهذه كتب الشيعة بأرقام صفحاتها تبين بجلاء أن الذين زعموا تشييع الحسين ونصرته هم أنفسهم الذين قتلوه ثم ذرفوا عليه الدموع، وتظاهروا بالبكاء، ولا يزالون يمشون في جنازة من قتلوه إلى يومنا هذا، ولو كان هذا البكاء يعكس شدة المحبة لأهل البيت، فلماذا لا يكون البكاء من باب أولى على حمزة عم النبي صلى الله عليه وسلم؛ فإن الفظاعة التي قتل بها لا تقل عن الطريقة التي ارتكبت في حق الحسين رضي الله عنه حيث بقر بطن حمزة واستؤصلت كبده، فلماذا لا يقيمون لموته مأتماً سنوياً يلطمون فيه وجوههم ويمزقون ثيابهم، ويضربون أنفسهم بالسيوف والخناجر؟ أليس هذا من أهل بيت النبي صلى الله عليه وسلم؟ بل لماذا لا يكون هذا البكاء على موت النبي صلى الله عليه وسلم؟! فإن المصيبة بموته تفوق كل شيء؟ أم أن الحسين أفضل من جده لأنه تزوج ابنة كسرى الفارسية؟

.المصدر: شبكة الدعاة إلى العلم النافع الإسلامية.

؟؟؟
هدانا الله وإياكم الى الخير
أيها الشيعة ابهذا الحال التي نحن عليها ندخل الجنة ونرافق الحبيب وال البيت والصحابة الكرام والصديقين والشهداء والصالحين :

أبهذا نصل الى الفضاء ونكتشف المخترعات ونسعد الناس ؟؟..
نحن نضيع الوقت والمسلمون يموتون ؟؟..
نحن نتكلم واليهود وانصارهم يدنسون المقدسات في فلسطين وغيرها ؟؟..
نحن نتكلم وأعداء الله يسبون الرسول صلى الله عليه وسلم ؟؟..
نحن نتكلم والقرآن الكريم يدنس ويحرق ؟؟..
نحن نتكلم والقنوات تستخدم القرآن الكريم في الاشعار للدجالين والمشعوذين ؟؟..
لماذا نتكلم عن ايام الصحابة الكرام وال البيت والله عز وجل يقول :
(( تِلْكَ أُمَّةٌ قَدْ خَلَتْ لَهَا مَا كَسَبَتْ وَلَكُمْ مَا كَسَبْتُمْ وَلَا تُسْأَلُونَ عَمَّا كَانُوا يَعْمَلُونَ )) البقرة ((134))
لماذا اللعن والسب والصراخ؟؟ والله عز وجل يقول :
**وَقُلْ لِعِبَادِي يَقُولُوا الَّتِي هِيَ أَحْسَنُ إِنَّ الشَّيْطَانَ يَنْـزَغُ بَيْنَهُمْ إِنَّ الشَّيْطَانَ كَانَ لِلإِنْسَانِ عَدُوًّا مُبِينًا** الاسراء53
وفي هاته الساعة يشرفني أن أتوجه بهذه الأسئلة الى صاحب القناة أسأل الله تعالى ان يهديك وإيانا للخير ..
هل كنت صائما أيها الآخ ذلك اليوم في سبيل في الله على سنة الرسول صلى الله عليه وسلم ؟؟..
أنا رأيتك كل الوقت وانت جالس في القناة اين وقت الصلاة ووقت القرآن الكريم والأهل؟؟..
ولقد رأيتك تأكل امام الناس وهذا ليس بالفعل الحسن ..
وهل انت من أهل البيت حقا ؟؟..
أسأل الله تعالى ان يهديك وايانا للخير ..
اللهم ءامين يارب العالمين ..
إنني أفتخر بهذه الاية الكريمة :
( لا يَسْتَوِي مِنْكُمْ مَنْ أَنْفَقَ مِنْ قَبْلِ الْفَتْحِ وَقَاتَلَ أُولَئِكَ أَعْظَمُ دَرَجَةً )(الحديد:10)
..
وهذا لحبيب الخلق محمد رسول الله ..
عن عبد الله بن مغفل المزني _رضي الله عنه_ قال : قال رسول الله - صلى الله عليه وسلم- ( الله الله في أصحابي الله الله في أصحابي لا تتخذوهم غرضا بعدي فمن أحبهم فبحبي أحبهم ومن أبغضهم فببغضي أبغضهم ومن آذاهم فقد آذاني ومن آذاني فقد آذى الله تبارك وتعالى ومن آذى الله فيوشك أن يأخذه ) [رواه أحمد 5/54 والترمذي (3862 ) والبيهقي في الشعب 2/191 وقال الترمذي : ( هذا حديث غريب لا نعرفه إلا من هذا الوجه ) ا.هـ . ]..
..
وايضا هذا الحديث الفاضل لحبيبنا علي ابن ابي طالب :
وها هو أمير المؤمنين علي _رضي الله عنه_ يصف حال الصحابة فعن أبي راكة قال : صليت خلف علي صلاة الفجر فلما سلم انفلت عن يمينه ثم مكث كأن عليه الكآبة حتى إذا كانت الشمس على حائط المسجد قيد رمح قال : لقد رأيت أصحاب محمد -صلى الله عليه وسلم- فما أرى اليوم شيئا يشبههم كانوا يصبحون ضمرا شعثا غبرا بين أعينهم أمثال ركب المعزى قد باتوا لله سجدا وقياما يتلون كتاب الله ويراوحون بين جباههم وأقدامهم فإذا أصبحوا ذكروا الله مادوا كما تميد الشجر في يوم الريح فهملت أعينهم حتى تبتل ثيابهم .[رواه أبو نعيم في الحلية 1/76 وابن أبي الدنيا في التهجد وقيام الليل ]

..
وعن ابن عباس _رضي الله عنهما_ قال : قال رسول الله - صلى الله عليه وسلم- ( مَن سب أصحابي فعليه لعنة الله والملائكة والناس أجمعين ) [رواه ابن عساكر 59/208 وانظر : منهاج السنة 6/227 . ] .
..
وجاء رجل إلى عبد الله بن المبارك وسأله أمعاوية أفضل أو عمر بن عبد العزيز فقال " لتراب في منخري معاوية مع رسول الله -صلى الله عليه وسلم- خير وأفضل من عمر بن عبد العزيز " [ررواه ابن عساكر 59/141وانظر فتح الباري 13/86 عمدة القاري 24/215. ].
..
وقال الإمام أحمد -رحمه الله تعالى- " إذا رأيت رجلا يذكر أصحاب رسول الله - صلى الله عليه وسلم- بسوء فاتهمه على الإسلام " [26] وقال –رحمه الله تعالى- " لا يجوز لأحد أن يذكر شيئا من مساويهم ولا يطعن على أحد منهم بعيب ولا نقص فمن فعل ذلك فقد وجب على السلطان تأديبه وعقوبته ليس له أن يعفو عنه بل يعاقبه ويستتيبه فان تاب قبل منه وإن ثبت أعاد عليه العقوبة وخلده الحبس حتى يموت أو يراجع " [27] ..
..
وقال الإمام محمد بن صُبيح بن السماك _رحمه الله تعالى_ لمن انتقص الصحابة " علمتَ أن اليهود لا يسبون أصحاب موسى -عليه السلام- وأن النصارى لا يسبون أصحاب عيسى -عليه السلام- فما بالك ياجاهل سببت أصحاب محمد -صلى الله عليه وسلم- ؟ وقد علمتُ من أين أوتيتَ لم يشغلك ذنبك أما لو شغلك ذنبك لخفت ربك ، ولقد كان في ذنبك شغل عن المسيئين فكيف لم يشغلك عن المحسنين ؟ أما لو كنت من المحسنين لما تناولت المسيئين ، ولرجوت لهم أرحم الراحمين ، ولكنك من المسيئين فمن ثَمَّ عبت الشهداء والصالحين ، أيها العائب لأصحاب محمد -صلى الله عليه وسلم- لو نمتَ ليلك ، وأفطرت نهارك لكان خيرا لك من قيام ليلك ، وصوم نهارك مع سوء قولك في أصحاب رسول الله -صلى الله عليه وسلم- فويحك لا قيام ليل ، ولا صوم نهار ، وأنت تتناول الأخيار فأبشر بما ليس فيه البشرى إن لم تتب مما تسمع وترى .. وبم تحتج يا جاهل إلا بالجاهلين ، وشر الخلف خلف شتم السلف لواحد من السلف خير من ألف من الخلف " ا.هـ [رواه المعافي في الجليس الصالح 2/392. ] .
..
قال الطحاوي _رحمه الله تعالى_ " ونحب أصحاب رسول الله صلى الله عليه وسلم و لا نُفرط في حب أحد منهم ، ولا نتبرأ من أحد منهم ونبغض من يبغضهم ، وبغير الحق يذكرهم ، ولا نذكرهم إلا بخير ، وحبهم دين وإيمان وإحسان ، وبغضهم كفر ونفاق وطغيان " ا.ه[33].

..
وذكر الحميدي _رحمه الله تعالى_ أن من السنة " الترحم على أصحاب محمد - صلى الله عليه وسلم- كلهم فإن الله عز وجل قال ( وَالَّذِينَ جَاءُوا مِنْ بَعْدِهِمْ يَقُولُونَ رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا وَلِإِخْوَانِنَا الَّذِينَ سَبَقُونَا بِالْأِيمَانِ )(الحشر:10) فلم نؤمر إلا بالاستغفار لهم ، فمن سبهم أو تنقصهم أو أحدا منهم فليس على السنة وليس له في الفيء حق ، أخبرنا غير واحد عن مالك بن أنس " ا.ه[أصول السنة للحميدي بذيل المسند 2/176] ..

..
أسأل الله تعالى ان يوفقكم وايانا للخير والرشاد وان نكون من المستقبلين لحبيب الحبيب المهدي المنتظر احسن استقبال ..
متحدين مجاهدين في سبيل الله ضد الصهاينة الظالمين والنصارى الظالمين والشيعة الظالمين والسنة الظالمين ..
اللهم ءامين ..
اللهم اجمعنا على خدمة الاسلام والمسلمين يارب العالمين ..
اللهم ارزقنا الدفاع عن القران الكريم وعن عرض الرسول وال بيته واصحابه اللهم ءامين ..
اللهم وفقنا الله للخير واجمعنا على الخير وبالخير الى ان نلقاك ونلقى ال بيت رسولك الكرام والصحابة الكرام ..
اللهم صل على محمد وال محمد واصحاب محمد اللهم ءامين ..
والسلام عليكم ورحمة الله تعالى وبركاته ..

http://www.mamarocks.com/ovf26.gif
هیچ خدایی جز خدا و محمد رسول خدا است ..
به نام خدا ، ستایش خدا ، نماز و صلح بر رسول خدا و خانواده و همراهان و متحدان او باشد ..
صلح بر شما و رحمت و برکات خدا ..
ای شیعیان :
دوشنبه و خوشبختانه من در سال محبوب روزه اما من احساس غم و اندوه بزرگ است وقتی که من تو را دیدم یکی از کانال ناسزا اصحاب رسول خدا ، که درود خدا بر او باشد، و من گفت : هیچ قدرتی جز خداوند متعال ..
است که به همین دلیل مورد به ما رسیده است ؟ ..
این چیست؟ ؟
آیا قرار دادن این جمله :
که در آن دانشمندان عزیز خود را سن؟ ؟ ..
این چیست ، O خانگی حامیان است؟ ..
من هم از مجلس از آل استاد جعفر ابن ابیطالب خلبان هستم ..
أبهذا تستقبلون حضرت محمد پسر عبدالله و مجلس و صلح بر آنها باشد ؟ ..
ابهذا شما شاد علی ابن ابی طالب آل بیت (ع) و تمام مشتریان ؟ ؟ ..
نه چنین است، این مورد ممکن است ؟ ..
اما این راه حل و حق مورد احترام : نزاع که بین آل حسین (ع) رخ داد ، ممکن است خدا شود با او و بیش ازقانا خدا ، شر خوشحال ، و مرگ و میر حسین (ع) است مسئول نه برای آن را افزایش می دهد ، اگر ما می گویند که بیش از او مسئول مرگ حسین (ع) بود ، اگر به را ما استاد ما علی و همچنین مرگ و میر زبیر بن Awam که مادرش صفیه بنت عبد المطلب عمه پیامبر صلح بر او بود کشتن او عمرو بن Jermoz . را ، و با حضرت علی (ع) بود .

انتقال گفت و گو از کتاب از مدل نقش امام علی و دوست دارم - برای معلمان . نشان می دهد که حضرت علی سفارش بن Jermoz نیست ، برای کشتن زبیر .

» طلحه گفت : تصمیم گیری مردم را به عثمان .

علی گفت : و آن روز يوفيهم خدا دین ،حق بدانند که خدا در سمت راست نشان داده شده است . ای طلحه از خون عثمان ؟ خدا لعنت قاتلان عثمان ، ، O طلحه آمد عروسی رسول خدا ، صلح بر او مبارزه با آن را ، و مخفی عروسی خود را ، به عنوان Baiatna ؟ " .

سپس امام آل زبیر ، برخی از مواضع با رسول خدا صلح بر او باشد ، فاعتزل نبرد ، و زمانی که او از جنگ زبیر بازنشسته و کارگردانی شهرستان خود را ، و پس از آن پسر Jermoz او را فریب خورده ، و با شمشیر و جنگ کشور خود را به امام بازگشت و جو در زمان امام شمشیر تبدیل می شود و می گوید : " سیف به عنوان طولانی به عنوان غم و اندوه برای نشان داد چهره رسول خدا صلح بر او باشد ! "

ابن Jermoz گفت : جایزه ای وفادار ، او گفت : من شنیده ام رسول خدا ، درود خدا بر او ، می گوید: « موعظه پسر قاتل توصیفی ( زبیر ) با آتش !

پس از آن من Jermoz با مردم نهروان رفت، کشتن او را با کسی که کشته شده بود .

من Jermoz زبیر به دستور حضرت علی کشته شدند ، و همچنین حسین به دستور را افزایش می دهد قرار گرفت و کشته شد ، اما این یزید نمی خواست برای کشتن حسین . این نیز در کتاب های خود را بر روی لب ها از امام علی بن الحسن ، ممکن است خدا با او خوشحال ذکر شده است. اعتراض کتاب .

اعتراض علی بن آل حسین ، زین ال العابدین یزید ، دلیل آن بوده است سیراب راویان قابل اعتماد ، و سپس به او گفت ، علی بن آل حسین ، صلح بر او باشد : O بیش از یک بار که میخواهید مرا بکشند . ، شما نمی قاتلان نیاز نه ، او با این زنان به خود جلب کرد از Aadihn پردیس رسول خدا خداوند او و خانواده اش برکت دهد. در او بر لعنت خدا به او گفت : آیا Aadihn دیگری ، خدا پسر لعنتی مورگانا ، فو چه خداوند دستور داد او را به کشتن پدر خود را ، هر چند شما برای مبارزه با آنچه که او را کشته ، سپس بهترین جایزه و آپلود و زنان بهشهر Mtula .

اگرافزایش انجام منظور نه و مرگ حسین (ع) را می خواهید نکرد ، به عنوان بود سفارش نه پیامبر بود به قتل و زبیر هر کس کشتن زبیر عمرو بن Jermoz شیعه ، که شیعه حسین بن رازیانه تا کنون الجوشن ، و شوید بن چهارم شیعه نیز کشته شد پاسخ نمی .

اما علت معضل شیعیان ، كاتبوا حسین برای آمدن به آنها، و سپس اجازه دهید به پایین حسین ، و روی خیانت شیعیان حسین .

به کتاب مردم آن حذف ( حسین ) : " پس از : آن به ما آمد خبر قتل وحشتناکبن عقیل مسلمان و هانی بن Urwa و عبدالله بن چکیدن ، شکست خورده است به خدمت شيعتنا ، آن مانند شما را ترک Vlanasrv در غیر بحرانی در آن نمی ذمام از مردم پرچم . است.

Doaa امام حسین (ع) ، ممکن است خدا با او در شیعیان خوشحال :

من به نام ام امام حسین (ع) ممکن است خدا شود با او در شیعیان راضی است ، گفت : " خدایا ، متعتهم تا تفاوت Vfrgahm ( به عنوان مثال فرقه و احزاب ) و اجازه دهید روش Qdedda آنها ، و نه برآورده فرمانداران آنها را هرگز ، آنها به ما اجازه Anasrohna ، سپسدشمن ما Afqatllona " راهنمایی241 مفید ، پرچم بشر از راز الهی 949 ، غم و اندوه تشخیص .

حسین بن رازیانه قاتل الجوشن شیعه :

شمر بن با الجوشن ، به نام گوشواره قلابی Sharhabeel بن فازی ، ابو Alsabgh ، قاتلان ارشد و کسانی که نفرت حسین ، صلح بر او ، او بود در ابتدا او را با ریاست جمهوری در Hawazen موصوفا شجاعت دستور داد و شاهد در دو ردیف با علی صلح بر او ، او شنیده ابو اسحاق Subaie بعد از نماز گفت : خدایا ، شما می دانید من شریف، مرا ببخش! او به او گفت: چگونه می توان خدا را ببخش شما کمک کرده اند به کشتن پسر رسول خدا ! او گفت : وای به چگونه می توان ،Omrana آنها به ما گفت منظور Nkhafahm نه ! اگر Khalvnahm ما بدتر از قرمز بود . سپس آن است آنچه که او انتخاب کرده است درخواست رازیانه کوفه رفت و راه می رفت به Alkltanah - روستاهای خوزستان - ناگهان مجموعه مردان انتخاب شده ، آنها رازیانه نشان داد قبل از او می تواند لباس های او کمی Aftaanhm پوشیدن و او را قادر می سازد به ابو امرا او را کشتند و انداختند بدن او به سگ [ پر از تاریخ 92 : 4، تعادل اعتدال 449:1 ، 152:3 زبان تعادل ، جمعیت سلسله شناسی 72 ، یک کشتی دریا 714:1 ، 175:3 176 پرچم ، ابن Atheer 4 / 55 - آغاز و پایان 7 / 270 ] .

در اینجا موخائن شیعه که حسین کشته ممکن است خدا با او خوشحال :

سعید بن قیس ZHR شیعه :

دعا به خدا احمد *** مسنجر المليك ، زینت به طور کامل

مسنجر پیامبر (ص) و بعد از آن *** نرخگذاری Khaliftna بر اساس یارانه

منظورم این است که عالی نگهبان از پیامبر (ص) *** سازمان ملل Ajald در مورد گوا

و ZHR این دیدم با رشته و دو ردیف نیز دیدم دو ردیف با شوید بن سه ماهه و رازیانه بن با الجوشن فازی سپس جنگیدند حسین ، صلح بر او باشد در کربلا بود برای آنها یک پایان بد ما به دنبال پناه با خدا از پایان بد [ در نوتوانی امامان اهل بیت (ع) ، آقای محسن امین الحسینی جهانی ] .

شوید ( ست ) بن Rab'i :

شروع کننده حسین ( درود خدا بر او ) ، و او را خواست به آمدن به کوفه و رزمندگان بودند ، و من به او صحبت کرد حسین ( درود خدا بر او ) در روز عاشورا گریه کرد : O شوید بن چهارم ، و آه حجار بن Abjar ، ای قیس بن پشمالو ، O بن یزید بن حارث ، بود شما نه من نوشتن که شکوفا میوه ها و سبز Ganab ، اما بیش از میزبان به شما ارائه می دهد یک زن ... و غیره [ ذکر شیخ مفید در مشاوره ( اواسط فصل بود و مسلمان ابن عقیل - ممکن است خدا رحمت بر او - کوفه در روز سه شنبه .

این اضافه شده که شوید که شورش علیه خلیفه عثمان بن عفان

زینب و آپلود شیعیان چه اتفاقی افتاده است :

خطبه زینب بنت علی بن ابیطالب ، امام زین العابدین صلح بر او باشد : "این گریه برای ما ، آن را از دیگران کشته شده ،" و خطبه زینب بنت علی بن ابیطالب ، حضور مردم کوفه ... در آن روز تقريعا آنها و تأنيبا ، شریک از Hvem بن الاسدی گفت : وقتی به ارمغان آورد علی بن آل حسین زین ال العابدین Balnsoh ، کربلا ، و بیمار بود ، و اگر زنان کوفه AntdbnAmishqqat جیب ، و مردان با آنها گریه . زین العابدین گفت ، صلح بر او - است صدای کمی بیماری Nhecth - : کسانی ما گریه دیگران آن را می کشند ، Vomt زینب بنت علی بن ابی طالب ، صلح بر آنها برای ساکت کردن مردم . سعید Hvem اسدی : من نمی بینم خدا کمرو هرگز از آنها صحبت می کنند ، به عنوان اگر تلفظ کنید و تخلیه بر روی لب علی صلح بر او شده است ، به افرادی که گوش تنفس منعکس نشان داد ، و ساکنان زنگ ، و سپس گفت: - پس از حمد خدا و نماز بر رسول او باشد ممکن است خدا او و خانواده اش برکت - : پس از . ای مردم کوفه ، ای مردم Alkhtl و خیانت و Alkhzl ، ، که هیچ درس مقالات ، Alzfrh فروکش نه ، اما می خواهم شما مانند که پس از IFP قدرت چرخید لغو ، تتخذون درآمد سوگند خود را در میان شما ، شما انجام ، اما تکبر و تعجب ، و Alchinv دروغ گفتن ، بردگان ملق ، و winked دشمنان ، یا كمرعى کود ، یا كفضة در Mlahudh است ؟ بد نیست چه چیزی باعث شد شما خودتان که خشم خدا بر شما باشد، و عذاب شما ماند، Otbikun برادر من ؟ برای خدا Vibikua برای شما بیشتر احتمال دارد به گریه Vibikua بسیار ، کمی Adgoa ، آن Ibleetm Avarha و Mneetm Bashnarha ، و نمی خواهد Trhoudoa هرگز ، و من Trhoudon کشته حلقه نسل نبوت و نامه های فلزی ، آقای جوانان بهشت ، وپناهگاه جنگ خود را ، و منع حزب خود ، و دفتر مرکزی باشد که ، و غم و اندوه شما گفت ، و نگران کننده Naazeltkm ، و اشاره به آن زمانی که Mqatltkm ، از تولید حججكم ، المنار Mahgtkm ، بدتر نیست آنچه که شما به خودتان ساخته شده است ، واز شر آنچه Tzrun در Boskm ، فتعسا Tasa ! و نكسا نكسا ! من نا امید شده بود پیگیری و تصمیم گیری در دست ، و ظرفیت را از دست داده ، و خشم خدا Batm ، و به شما ضربه تحقیر و فلاکت ، آیا می دانید خوش آمدید هر گونه محمد کبد ، صلح بر او و خانواده اش Vrthtm باشد؟ هر Nkttm دوران ؟ ! هر گونه مناسب و معقول به او Ibrzatm ؟ هر گونه حرمت او Htktm ؟ ! هر خون به او Svictm ؟ شما چیزی است که آسمان امروز، ایدا آماده پشت سر هم آمده اند ، و شکافتن زمین و کوه ها ضعف این ! شما توسط های طاس Hohae ، ققنوس ، سیاه و سفید، Peda دست و پا چلفتی ، زمین Ktlaa ، و یا پر کردن آسمان آمده است.

امام علی بن الحسین ، زین العابدین خدا رحمت و موقعیت شیعیان :

علی بن آل حسین ، ملقب به زین ال العابدین Viban عوارهم ، و شرم آور خود ، و افشای را از آنچه گفتند نشان داد : " یهودیان عزيرا دوست حتی گفت: آنچه در آن گفت ، وجود دارد هیچ عذار آنها را ، و نه عذار ، هر چند مسیحیان عاشق عیسی حتی گفت: آنچه در آن گفت ، عیسی آنها وجود دارد شده اند و نه عیسی ، و من سال ها بعد ، که برخی از مردم شيعتنا از Christbona حتی به ما بگویید که چه یهودیان در یک عذار گفت ، و مسیحیان به عیسی گفت: ، ما وجود دارد و ما آنها هستند .

این ، شیعیان خذلوه و ترک ، کرد و تونست آنها تنها پنج Kalroaah از که Roenaha قبل ، و نیز به موجب پن هازان " مردان الكشي " ص 107 ] نقل شده است .

یا سه نیز گفت: جعفر بن باقر گفت : انقباض غیر ارادی ماهیچه مردم پس از قتل حسین (ع) تنها سه ، ابو خالد کابلی و یحیی بن یا طولانی Jubayr بن رستوران ، و روی یونس بن حمزه مانند او و افزایش آن : و جابر بن عبدالله انصاری " [ " مردان الكشي " ، ص 113 ] است.

امام باقر و پسرش صادق (ع) رحمت خدا و Aoshma از شیعیان :

همانطور که محمد باقر از جان گذشته به معکوس شیعیان تا حدی بود حتی گفت: "اگر همه مردم ما تا به حال سه شیعیان چهارم شكاكا ما و سه ماهه دیگر ادم سفیه و احمق " [" مردان الكشي " ص 179 ] .

جعفر نشان می دهد که آن را برای پدرش باقر وفادار شیعه نیست، تنها چهار یا پنج بازگو :

اگر خدا می خواست به منظور مبادله آنها بد خود را بد در مورد آنها ، آنها ستاره شيعتي زنده و مرده ، خوش آمد می گوید پدر من گفت ، خدای خود را در هر مد زودگذر نشان می دهد ، این موضوع را تکذیب رابجای دیگری جا زدن المبطلين مذهب و تفسیر الغالين و . سپس گریه بنابراین من گفت: آنها چه کسانی هستند ؟ او گفت: نماز و رحمت خدا به آنها زنده و مرده ایمیل روتاویروس ، Zaraarah ، ابو بصیر و محمد بن مسلم " [ " مردان الكشي "ص 124] .

اما بیکر نمی شد حتی در این مورد بستگی دارد ، در که از هشام بن سلیم Zaraarah روایت ، او گفت: من ابو جعفر کارگران جوایز پرسید ؟ او گفت : بسیار کمی، و سپس گفت: اما می خواستم Zaraarah کهHishama من محروم آثار سلطان " " مردان الكشي " ص 140 ] .

و سپس چگونه این ؟ جعفر Voarafhm نیز ، و من دادرسی گفت که او شنیده ام ابو عبدالله می گوید : نفرین خداوند بردا ، به نفرین خدا Zaraarah "[ " مردان الكشي " ص 134 ] .

اما ابو بصیر گفت:سگ در صورت ابو بصیر خالی شد " " مردان الكشي ص 155 ] .

شکایت خودجعفر بن باقر آن را نشان داد برای شیعیان ، گفت که در آن به او خطاب :خدا ، اگر من شما سه مؤمنان پنهان کردن Asthllt در نوزاد که به به تازگی Oktmanm " [" دارایی های کافی "، جلد 1، ص 496 من هند .

و به همین خاطر او به او یکی از پیروان او عبدالله بن Yafour به عنوان توسط خود روایت گفت : " من به ابو عبدالله صلح بر او گفت : من مردم Okhalt هستم فيكثر من هستم توسط مردم که انجام Atolonkm نه و مسئول چنین و چنان و چنین و چنان صداقت و صداقت و وفاداری خود را شگفت زده کرد ، و مردمی Atolonkm انجام داشته باشند نه که دبیرخانه می کند ملاقات نه و نه صداقت " [" دارایی های کافی "، جلد 1 ، ص 375 من تهران .

در بالای آن شكاكا در تمام قوم بود، و بود که Evtém تنها متفاوت فتوا بنابراین نه به دشمنان Evdoha و مجرم نیز به تصویب یک بیانیه مفصل .

غالبا می گویند : " من هرگز یافت نشد هر کسی خواست من را قبول و اطاعت سفارش من ، اما عبدالله بن Yafour " [ "مردان الكشي " ص 213 ].

هنگامی که خطاب به شیعیان ، گفت: چه شما و مردم مردم را بر عهده ؟ خدا به من چه که من پیدا کردم هر کسی Aitini و طول می کشد با گفتن تنها یک مرد عبد الله بن Yafour ، من دستور داد او Ousith ترکه دنبال این احکام را گرفت و با گفتن " [" دارایی های کافی "، ص 215 ] .

امام موسی کاظم ، در توصیف شیعیان :

فرزند موسی آن را توصیف مانند او به عنوان نه جمع آوری توضیح شناخته شده و اعتراض به بیانیه ای از حقیقت ، و آن انجام صحبت می کنند ، گفت : " اگر شيعتي مشخص آنها را پیدا نمی اما توصیف ، هر چند Amthanthm به آنها را پیدا کنید ، اما مرتد ، حتی به انعقاد هزاران تک Tmahsthm است ، البته غربلتهم غربالگری نداشت فقط آنها را به سمت چپ آنچه که من در حال ، آنها طولانی Atkioa بر روی نیمکتها ، آنها گفتند : ما شیعیان علی " [" مهد کودک کافی " ج 8، ص 228 ] .

این مردم از بیت علی ممکن است خدا شود با او خوشحال هستند و این کلمات خود و نظرات خود را در مورد کسانی که ادعا می کنند که آنها شيعتهم ، پیروان خود و Mahbuhm آنها Ikpon گلایه های خود ، و Aikln آنها را لعنت ، و مردم نشان می دهد آنها چه هستند و در دل خود پناه نسبت به آنها ، و Anathm تر آنها و بی گناهی از آنها هستند ، اما ما فقط به طوری که بسیار آن برای کسانی که می خواستند بینش و راهنمایی کافی است ، به ما توضیح داد چه نگه می دارد شیعیان حقیقت به مردم خانه علی ممکن است خدا شود با او و مردم خانه پیامبر (ص) خوشحال ، صلح بر او باشد از کتاب خود مردم ، و قرار دادن نقاط بر روی شخصیت ها ، از جدی عاقل می کند ؟ آیا از بصیر يتبصر ؟

در در که حافظه کسانی که قلب و یا شنیدن یک شهید ، و از خدا بخواهید به ما نشان می دهدحقیقت واقعا ما به دنبال کمک به ما نشان می دهد باطل و کمک به ما برای جلوگیری از ،راهنمای مسیر مستقیم بر این اساس نتوكل و او Nnep .

قتل حسین ( ع ) : مردم مهم ترین سال ؟ یا Mu'aawiyah ؟ یا یزید ؟ و یا از ؟

حقیقت ناگهانی ما در پیدا کردن بسیاری از کتاب های شیعه و تنش است که تصمیم می گیرد حسین ، شیعیان کسانی هستند که حسین را کشته است. او گفت: آقای محسن وزیر : " سوگند یاد وفاداری حسین بیست هزار نفر از مردم عراق ، به او خیانت کرده ، و آنها را بر بيعته در گردن خود را رفت و او را کشت " [ برجسته شیعه 34:1 ] .

آنها Tasa حسین يناديهم قبل از او را بکشند ؟ " آیا شما است که شکوفا میوه نوشتن ، اما پیشرفت در سرباز جند لعنت بر شما ، گروه در حالی که در Astsrechtmona و آسان ، Vahztm ما شمشیر در دست ما بود ، و Hacstm Odharmnaha آتش بر روی دشمن خود را ، و دشمن ما ، بنابراین شما آلبا أوليائكم و خرد شد ، و دست بر روی دشمنان خود را . Astsratm به Biatna Ktarh مگس، و Thavtm از ما Kthavt تخت Nqdtamoha سفها بعد به ظالم، این ملت " [ راز الهی است .

سپس ناداهم رایگان بن یزید ، یکی از صاحبان حسین ، ایستاده در کربلا ، به آنها گفت : " Adaautam این بنده خوب ، حتی اگر به شما Oslmtamoh آمده است ، سپس او را TTM به Tguetloh Kaloser در دست شما شد آیا نمی روز Sagakm از تشنگی ؟ " هدایت به مفید 234 ، اطلاع پرچم بشر هدی 242 ] .

در اینجا هستند حسین شیعه نامیده می شود ، گفت : " خدایا ، متعتهم تا تفاوت Vfrgahm ( به عنوان مثال فرقه و احزاب ) و اجازه دهید روش Qdedda آنها ، و نه برآورده فرمانداران در مورد آنها در همه آنها به ما اجازه Anasrohna ، سپس دشمن ما Afqatllona " راهنمایی241 مفید ،پرچم بشر به راز الهی 949 ، نشان داد غم و اندوه 18:02 و 38 ] .

شیعه و مورخ Yacoubi در تاریخ خود ، از علی بن الحسین وارد کوفه دیدم زنان خود را گریه و جیغ ، گفت : " این Lipkin ما این است که ما را بکشند ؟ " هر یک از دیگران کشتن [ تاریخ Yacoubi 235:1 ]

به عنوان چشم پوشی حسن به Muawiya و نفع ، شیعیان باشگاه حسین که حسین را کشتند و به او خیانت کرده ، گفت : « ای مردم کوفه : من خودم از شما برای سه چیز شگفت زده شد : Mguetlkm به پدرم ، و Tkulai Sbakm ، درخواست تجدید نظر در معده من است ، و من اند وفاداری به Muawiya متعهد را بشنود و اطاعت ، مرد فطعنه از بنی اسد در ران Vhqh حتی به استخوان نشان داد غم و اندوه 540، راهنمایی مفید برای 190 ، وظیفه فصل 162 ، طلا پروموتر برای Messaoudi 431:1 ] .

این کتاب صفحات چهره های شیعه به وضوح نشان می دهد که کسانی که ادعاتشییع جنازه حسین (ع) و پیروزی خود رامردم همان که او را کشتند و سپس آن اشک Dhirvo هستند ، و وانمود به گریه ، و ادامه به راه رفتن در مراسم تشییع جنازه او به این روز کشته شدند ، حتی اگر این فریاد منعکس کنندهشدت عشق مردم از خانه ، به طوری که به همین دلیل نمی شود در حالی که اشک دلیل قویتر علی حمزه عموی پیامبر صلح بر او باشد . ممکن است خدا ،قساوت ، که منجر به کشته شدن هیچ کمتر از راه که در آن مرتکب شده علیه حسین ، می شود با او که در آنگاو شکم حمزه خوشحال و کبد خود ریشه کن شده است ، به طوری که به همین دلیل برای مرگ او ماندن نه مأتما سالانه يلطمون چهره ها و پاره کردن لباس های خود را ، و ضرب و شتم خود شمشیر و خنجر ؟ است که اهل بیت پیامبر ، که درود خدا بر او خواهد بود؟ اما چرا این کار بیش از مرگ پیامبر صلح نمی شود گریه بر او باشد؟ فاجعه مرگ او سنگین تر بودن از همه چیز ؟ یا حسین بهتر از پدربزرگش است به خاطر او ازدواج یک دختر فراکسیون فارسی ؟

منبع : مبلغان شبکه به پرچم مفید اسلامی .

؟
خدا به ما و شما به خوبی هدایت
شیعیان عزیز ابهذا مورد است که ما در حال ورود به بهشت و محبوب Nravq و مجلس و صحابه بزرگوار و مقدسان و شهدا و صالحان :

أبهذا به فضا و کشف اختراعات و مردم خوشحال ؟ ..
ما اتلاف وقت و مسلمانان در حال مرگ ؟ ..
ما از یهودیان صحبت می کنند و حامیان آنها بی حرمت اماکن مقدس در فلسطین و جاهای دیگر ؟ ..
ما صحبت می کنند و دشمنان خدا توهین به حضرت محمد (ص) ، بر او ؟ ..
ما صحبت می کنند و قرآن بی حرمت کردن و رایت ؟ ..
ما صحبت می کنند و کانال ها را با استفاده از قرآن و در اطلاع رسانی از شارلاتان و شارلاتان ؟ ..
چرا در مورد صحابه بزرگوار روز صحبت می کنید و در خانه از خداوند متعال می گوید :
( ( کسانی که ملت او را خداوند آنچه را که آنها به دست آورده و شما را از آنچه كسبتم نپرسید آنچه آنها مشغول به کار بودند ) ) گاو ( (134) )
چرا cussing و ادای سوگند و فریاد ؟ خداوند متعال می گوید:
* بگو : به فداکارانه می گویند که بهتر است که شیطان خداوند اختلاف در میان آنها افشانده شیطان به انسان به عنوان دشمن با توجه به ** اسرا 53
در این دوره من افتخار به گسترش به این پرسش ها به صاحب کانال از خداوند متعال به ما و شما هدایت را برای همیشه ..
آیا شما برادر عزیز روزه گرفتن آن روز به خاطر خدا در سال پیامبر (ص) او را ؟ ..
من شما را دیدم تمام وقت و تو نشسته در کانال که در آن زمان نماز و قرآن و پدر و مادر ؟ ..
من تو را دیدم شما را در مقابل مردم می خورند و این است که در حال حاضر حسن نیست ..
آیا شما واقعا خانواده؟ ..
من بپرسید خداوند متعال به ما و شما هدایت را برای همیشه ..
اوه Ouamin پروردگار جهانیان ..
من افتخار می کنم از این آیه :
( برابر شما نه صرف شده توسط فتح و کسانی که قاتل بزرگترین درجه ) ( آهن : 10)
..
این حبیب محمد ایجاد رسول خدا است ..
عبدالله بن moronic Muzani _ ممکن است خدا شود با او خوشحال _ گفت :رسول خدا - صلح بر او باشد - ( خدا خدا در دوستان من خدا در دوستان من است انجام تتخذوهم هدف نه پس از من است من دوست دارم Fbhabay دوست آنها را و أبغضهم Fbbgda أبغضهم و دلخوری اند گوش و گوش من من خدا صدمه زدن شدند متعال و صدمه دیده خدا Vyushk را ) [ گزارش توسط احمد ، 5 / 54 ، Tirmidhi و همکاران ( 3862 ) و مردم است در 2 / 191 و آل Tirmidhi گفت : ( این مصاحبه عجیب و غریب است ما فقط می دانیم صورت ) ق . ] ..
..
این نیز صحبت آقای عزیز علی ابن ابیطالب :
در اینجا فرماندهوفادار علی _ ممکن است خدا است از او راضی باشد _ توصیفمورد از اصحاب روایت شده است که ابو Rakh گفت : من پشت سر به نماز صبح دعا کردم وقتی که او انفلت در دست راست خود را تحویل داده و سپس ماند آن افسردگی بود حتی اگر خورشید بر روی دیوار مسجد تحت شفت بود ، گفت : من را دیده اند ، اصحاب محمد (ص) - صلح بر باشد او - آنچه که من امروز می بینیم چیزی يشبههم آنها تبدیل Dmra شعثا جبرا بین چشم ها مثل سوار بز به خدا آمده است ، سجده و ایستاده تلاوت کتاب بین پیشانی خود و پای خود را خدا و Araouhon ، اگر شد آنها به یاد داشته باشید خدا Medua همچنین درختان در باد تکان چشمان خود را Vhmmelt حتی لباس مرطوب [ به روایت ابو نعیم . در Hilyah 1 / 76 و ابن ابی جهان در Tahajud و شب ]

..
ابن عباس _ خدا بیامرزد آنها _ گفت :رسول خدا - صلح بر او باشد - ( توهین به دوستان من خدا و فرشتگان و همه مردم به را لعنت کند. ) [ به روایت Sakba 59 ، / 208 و نگاه : بستر های نرم افزاری برای سال 6 / 227 . است.
..
مرد به عبدالله بن مبارک آمد و پرسید : او Omaawih بهتر یا عمر بن عبد العزیز گفت ، " به گرد و غبار در Mnchri نورد با رسول خدا - صلح بر او باشد - خوب و بهتر از عمر بن عبدالعزیز " Rroah Sakba 59 / 141 و به فتح بن Baari 13 / 86 مراجعه کنید شهردار قاره 24 / 215 . است.
..
امام احمد گفت: - رحمت خداوند متعال - " اگر من دیدم یک مرد اشاره رسول خدا - صلح بر او - بد فاتهمه در اسلام " [ 26 ] و او گفت: - رحمت خداوند متعال - " هیچ کس ممکن است چیزی Msawém در یکی از آنها به چالش کشیده نشده است ذکر نقص و یا فقدان آن کند است که سلطان باید نظم و انضباط و مجازات می کند داشته باشند نه به او ببخشد اما مجازات او و Isttibh توبه ون قبل از او و که ثابت کرد به دوباره مجازات به عنوان و جاودانه سلول تا زمانی که او می میرد و یا بررسی " [27] ..
..
گفت: امام محمد بن Sabih آل Sammak _ رحمت خداوند متعال _ که اصحاب کاسته است ، " من یاد گرفتم که یهودیان صاحبان موسی توهین نمی - صلح بر او - و که مسیحیان انجام صاحبان عیسی مسیح توهین نمی - صلح بر او - اجازه دهید به تنهایی جهل باعثاصحاب محمد - صلی الله علیه و - ؟ آموخته است از کجا سوء استفاده أوتيت هیچ نگرانی شما گناه اما اگر گناه کار خود را برای کاسته پروردگار ، و من در گناه بودم برای پر بنابراین چگونه انجام نگرانی های شما در مورد حامیان ؟ اما اگر شما مهرورزان چه در زمان معتادان ، اما رجوت آنها را مهربان ترین ، اما از سوء استفاده از آن است پس از آن شهدا و صالحان ، O بازی Alaaúb به اصحاب محمد (ص) - صلح بر او باشد - اگر رشد کرده یاس بنفش ، و شکست روز خود را بهتر برای شما بوده است نسبت به انجام یاس بنفش ، و روزه روز خود را با بد گفت: اصحاب رسول خدا - صلی الله علیه و - Foag انجام نه یک شبه ، و روزه در طول روز ، شما در حال برخورد با بچه ها خوب فأبشر است که که در آن انسان می کند توبه از آنچه که شما شنیدن و دیدن نه .. WPM اعتراض آه Paljahlain تنها نادان ، پشت شر پشت لعن پیشرفت به یکی از Salaf بهتر ازهزار نفر است ، از پشت " . ق [ سالم در شباهت خوب 2 / 392 روایت . است.
..
سعید رحمت Eltahawy _ متعال خدا را _ " و ما عاشق رسول خدا صلح بر او باشد و نه بیش از حد در عشق با یکی از آنها ، می کند خود را از یکی از آنها جدا نمی و نفرت يبغضهم ، و بدون حق به آنها یادآوری ، و یادآوری آنها ، اما درست است ، و عشق خود را از دین ، ایمان و موسسه خیریه و نفرت ارتداد و ریا و ظلم و ستم " ق [33].

..
او گفت: رحمت حمیدی _ متعال خدا را _ که از سال " برای رحمت اصحاب محمد (ص) دعا - صلح بر او - تمام خداوند متعال گفت: ( و کسانی که بعد از آنها آمدند می گویند خداوند ، ما و برادران ما را ببخش که از در ایمان به ما قبل ) ( حشر : 10 ) به تنها بخشش برای آنها گفته شد ، توهین و یا فقدان یک یا تعداد بیشتری از آنها در سال نیست و هیچ سایه ای راست، به ما بگویید که یکی از مالک بن انس " . دارایی های خود را برای سال حمیدی است محمول دم 2 / 176 ] ..

..
من از خدا می خواهم به شما موفقیت عطا کند و ما برای خوب و رشاد و یکی از دریافت کنندگان حبیب حبیب مهدی بهترین گیرنده ..
متحد مجاهدین در راه خدا در برابر ظالمان و ستمگران صهیونیستی مسیحیان و شیعیان ظالمان و ستمگران سال ..
خدا Ouamin ..
ای جمع آوری ما برای خدمت به اسلام و مسلمانان ، پروردگار جهانیان ..
ای خدا، ما دفاع از قرآن و پیامبر (ص) و خانه خود و دوستان خود خدا Ouamin عطا کند ..
O خدا می خوب و جمع آوری ما به انجام خوب و خوب است که Nlqak و رسول خانه محترم و با ارزش اصحاب ..
O خداوند، برکت محمد (ص) و محمد (ص) و صاحبان محمد O Ouamin ..
صلح بر شما و رحمت و برکات خدا ..

کرار
17-01-2014, 02:08 AM
سلام عليکم
اخوتي الکرام مع الاسف الشيد انا ايضا رايت بعض الفضائيات يسبون الصحابه و يلقبون اخواننا السنه بالقاب کالعمريه و البکريه و لدي ملاحضه حول هذه الموضوع.
لو ندقق في هذه القنوات نري ان اغلبها تبث من انگليز و هدفها بث الفتنه بين المسلمين، انا شيعي و من ايران و اري ردود فعل قائدنا تجاه مثل هکذا تصرفات جاهله و محاربتهم من قبل الحوزه العلميه في قم. اثبت عندنا ان عدد من هذه القنوات تمول من قبل الاستخبارات الانگليزيه في سياق سياسه فرق تسد.
فالشيعه بريء من اشکالهم و تصرفاتهم و تصريحاتهم لاننا نتلبس باخلاق اهل البيت عليهم السلام.